.

.

Jewelersclub 14k злато позлатено сребро срце прстен за жени

Jewelersclub 14k злато позлатено сребро срце прстен за жени

DEN 255.84
Износ

Изразувајте бесконечна loveубов со нашиот срцев прстен. Сите ние ја цениме врската и врската со нашите пријатели и семејство кои сакаат и се грижат за нас. Односот со нашите жени пријатели и придружници : пријател, ќерка, девојка, сопруга и мајка, го прави нашиот живот значаен и незаборавен. Изразувајте ја својата loveубов и емоции со опсег за облик на срцев накит. Зошто да изберете Jewelers Club Silver Heart Ring? . Зголемете го шик факторот на кој било изглед со овој симпатичен срцев прстен. Почувствувајте loveубов длабоко со уникатната фраза што останува скриена во внатрешното дно на прстенот. Цврстиот дизајн на овој прстен направен од 14к злато позлатена сребрена лента трае долго прифатливо формално и секојдневно носење. Изненадете и воодушевете ја жената што ја сакате со блескавиот изглед на овој прстен за симбол на срцето. Едно е неизбежно кога го купувате овој прстен - овој сентиментален избор на парче накит е предодреден да се негува. . Карактеристики : . Дизајн на удобност. Исклучително тешко. Совршено тркалезна форма. Дизајн на срцев прстен. Спецификации : . Должина -0,80inch (20,4 мм). Ширина -0,25инч (6,4 мм). Достапно во големини 6, 7, 8. Пакетот вклучува : . 1 x Jewelersclub Heart Ring Неверојатен срцев прстен за да ја симболизирате вашата бескрајна врска : Покажете го вашиот најдобар пријател, браќа и сестри или сакани колку ги цените со овој полиран златен сребрен прстен од 14 килограми. Неговиот симбол на срцето ја отсликува трајната loveубов што ја имате еден кон друг . сентиментален подарок направен само за неа : Покажете haw колку е посебна со тоа што gr се надава овој зачудувачки златен сребрен прстен од 14 килограми! Зајакнете ја врската со вашата девојка, ќерка, сестра или мајка; Овој прстен за ветување сигурно ќе одговара на нејзиниот стил . одговара на секоја пригода и облека : го разгалува овој цврст срцев прстен со гордост; Тоа е разноврсен додаток што може да се носи и на формални и случајни настани. Спарете го со вклопување на денот или облечете го на забава како прстен за потпишување.

R

Им се допаѓа и на купувачите