.

.

1 3CTW сертифициран оригинален дијамант 10kt бело злато дами со ограничено издание на прстенот со одржување

1 3CTW сертифициран оригинален дијамант 10kt бело злато дами со ограничено издание на прстенот со одржување

DEN 2.33
Износ

Ова ограничено издание 2018 прстен за ангажман со дијаманти има дијаманти со перничиња, изработени во бело злато од 10 карат. Дизајнот е елегантен и создава зачудувачки изглед само за вас. Feverе се чувствувате сакано засекогаш во овој прекрасен еден од еден вид прстен за ангажман на велосипеди. 1/3 CT Prong Постави тркалезни дијаманти Чувство на удобност.

R

Им се допаѓа и на купувачите