.

.

ЕЗ КРЕВЕТ ПРИНЦЕЗА

ЕЗ КРЕВЕТ ПРИНЦЕЗА

DEN 3727.84
Износ

За кампување, игра на отворено или забави за спиење, оваа принцеза на надувување со вграден капак и прикачена вреќа за спиење е совршена за вашето дете да се гушка за добар сон. Оставете ја вашата принцеза да кампува надвор или внатре Со Рапунзел, Arел И Бел оваа комбинација На Душеци За Спиење На Дизни + е совршена за многу прилики. Оставете ја да спие удобно на сопствениот воздушен душек со или без вреќата за спиење воздушното корито доаѓа со вграден капак за да може лесно да спие само на воздушниот душек ако времето за кампување е малку премногу топло за вреќа За спиење, Не грижете се дали заспаната грицка ќе падне среде ноќ и ќе ја залади, оваа вреќа за спиење на принцезата е направена да оди со воздушниот душек, така што совршено се прицврстува за да се осигура дека дури и кога се движи, ќе биде топла. Не грижете се дали ќе скршите пумпа или ќе мора да ја влечете каде и да ве однесе вашето патување. Поедноставениот воздушен вентил го олеснува надувувањето и издувувањето на креветот без пумпа. Ова воздушно лежиште на надувување доаѓа со прицврстлива вреќа за спиење што се лизга безбедно и брзо, така што вашата принцеза е стуткана убаво и топло без разлика на времето во вашата ноќ за кампување. Производителот Обезбеди Информации Изградба На Воздушен Канал Поедноставен Вентил За Инфлација Не Е Потребна Пумпа Прикачена Вреќа За Спиење 1 Фунти Полиестер Пополнете Вреќа За Спиење : Завршена Големина : 22" х 64" х 4" Школка И Лагер : 100% Полиестерско Полнење : 100% Полиестерска Нето Тежина На Материјалот За Полнење : 1 Фунти Воздушно Лежиште : Завршена Големина : 22" х 64" х 4" Воздушен Материјал : 100% Поливинил Хлорид (Пвц) Дизни Принцезата Воздух Со Вграден Капак И Прикачена Вреќа За Спиење Поедноставен Вентил За Инфлација Значи Дека Не Е Потребна Пумпа За Да Се Разнесе вреќата за спиење на принцезата на дизни е одвојлива, Така Што Тоа Значи Дека Таа Може Да Ужива Во Нејзината Опрема За Кампување Без Оглед На Временските Услови.

R

Им се допаѓа и на купувачите