.

.

Лесни работи од лесна улица Линди, женски отпорен на затнување, работа чевли

Лесни работи од лесна улица Линди, женски отпорен на затнување, работа чевли

DEN 2.67
Износ

Додадете удобност и стабилност со секој чекор што ќе го преземете со лесни работи "Lyndee ". Одликувајќи се со не-обележување, отпорна на лизгање за додадена влечење. Отстранлива, контурирана манга, спакувана со амортизирање. Толку лесна, ќе заборавите дека ги имате. 2 инчи пета. Ексклузивен систем за лесно движење за про-удобност. Подобрена поддршка за лак. Заоблена пети. Отстранлив анти-микробно стапало. Отпорна на лизгање на надворешната страна.

R

Им се допаѓа и на купувачите