.

.

Клора Тркалезна Трпезариска Маса Орев И Црно

Клора Тркалезна Трпезариска Маса Орев И Црно

DEN 1855.84
Износ

Мазните кривини совршено ја дефинираат елегантната, лесна силуета на оваа тркалезна трпеза. Совршено големина за кујна за јадење или ќош за појадок, масата има маса од орев во богата кафеава завршница. База на пиедестал се влева во совршено тркалезно стапало што го нагласува неговиот привлечен профил. Уживајте во сѐ, од брз залак до празнична гозба на оваа стилска трпезариска маса. Со големина од 40 инчи, оваа тркалезна маса е изградена за два до четири. Материјали : Метал, орев фурнир, МДФ. Заврши : Орев И Црно. Димензии : 40 "В х 40" Л х 30 " Ч.

R

Им се допаѓа и на купувачите