.

.

Ферис Буелер Слободен Ден За Мажи Графички Маички Со Кратки Ракави

Ферис Буелер Слободен Ден За Мажи Графички Маички Со Кратки Ракави

DEN 319.84
Износ

Земете го слободниот ден со кошула од изборот За Слободен Ден на Нашиот Ферис Буелер. Овој џон хјуз класик за момче од средно училиште играњето хуки е совршено за сѐ, од болен ден до импровизирана парада. Овие стилови се движат прилично брзо, ако не застанете и купувате од време на време, може да ги пропуштите! Возрасни унисекс графички екипажот вратот маица. Грижа : машинско перење и сушење. За ваша удобност ознаките на вратот се отпечатени на екранот.

R

Им се допаѓа и на купувачите