.

.

Серија граната 8х165. - 12ет Сатен Црна Машински Лице Тркало

Серија граната 8х165. - 12ет Сатен Црна Машински Лице Тркало

DEN 1088.00
Износ

ТРКАЛАТА ОД СЕРИЈАТА XD се како ниеден друг : ПОВЕЌЕ од 30 години XD произведува квалитетни, врвни дизајни на алуминиумски тркала за Подигнати, Спуштени И берзански Камиони, Теренци и 4x4 од целиот свет. ТРКАЛАТА ОД СЕРИЈАТА XD нудат Тркала Со Тешко Носење За Дополнителна Должност, вклучувајќи специјалност двојно и стилови на монистра. Ако барате возбудливо длабоко јадење, монистра, екстра силни 4х4 тркала за возила како Што Се Форд Ренџер, Нисан Навара, Тојота Хилукс, Форд Ф150, Доџ Рам итн опсегот НА ТРКАЛА ОД Серијата XD е совршен. XD Серија граната 18x9 8x165. 1-12et 125.50 mm сатен Црна Машински Лице ТРКАЛА XD серија тркала колекција вклучува иконски стилови за камион/џип сегмент. Длабоките корени НА Хд Серијата во теренските и пустинските трки доведоа до повеќе првенства во некои од најсложените теренски настани во светот : РЕЗУЛТАТОТ Баја 1000 и Серијата ТОРК, меѓу другите.

R

Им се допаѓа и на купувачите