.

.

Фиа Ад. SL62-BLK BLK FIASL62-BLK BLK 14-СИЛВЕРАДО СИЕРА 1500 15-GM SL ЗАДНА КЛУПА W ADG ПОТПИРАЧ ЗА ГЛАВА КАПАК БЛК БЛК

Фиа Ад. SL62-BLK BLK FIASL62-BLK BLK 14-СИЛВЕРАДО СИЕРА 1500 15-GM SL ЗАДНА КЛУПА W ADG ПОТПИРАЧ ЗА ГЛАВА КАПАК БЛК БЛК

DEN 1.67
Износ

Фиа Ад. 14-16 СИЛВЕРАДО/СИЕРА 1500/15 - 16 ГМ 2500/3500 СЛ ЗАДНА КЛУПА СО / АДЖ ПОТПИРАЧ ЗА ГЛАВА КАПАК НА СЕДИШТЕТО Блк/БЛК Капак На Седиштето Кожен Прилагоден Капак На Седиштето Кожен Лајт Прилагоден Капак На Седиштето; Кожа; Цврста Црна; Седиште На Клупата; со / Прилагодливи Потпирачи за Глава; КАРАКТЕРИСТИКИ : Обложени Потпори За Грб и Перница за Дополнителна Удобност. Лице Ткаенина Водоотпорен. Целосна Ултравиолетова Заштита. Оем Одделение Кожа. Форма-Одговара Заврши Околу-Дизајн. Повеќенасочни Калапи За Истегнување На Контурите На Вашето Седиште. Лесно Инсталирање со супер-ЗАФАТ На Системот За Прицврстување Отпорен на Лизгање. Инсталира Во Минути Без Потребни Алатки. Тестирано Возило Пред Инженерско Одобрување. Дизајниран За Исполнување Или Надминување На Производителот На Возила Ста. Повеќе од дваесет и пет години Фиа е лидер во квалитетно и иновативно текстилно инженерство за автомобилскиот резервен пазар. Со главниот фокус на крајниот корисник, Фиа разви иновативни дизајни и во внатрешни и во надворешни сопствени додатоци.

R

Им се допаѓа и на купувачите