.

.

Машки Боси Водени Чевли Лесни Спортови На Отворено Брзо Суво Аква Пливање Чевли ЗА Сурфање Снег Морнарица Големина 11

Машки Боси Водени Чевли Лесни Спортови На Отворено Брзо Суво Аква Пливање Чевли ЗА Сурфање Снег Морнарица Големина 11

DEN 2.67
Износ

Овие водени чевли со целосна покриеност обезбедуваат уште поголема заштита од водените сандали. Со систем за одводнување, вклучувајќи вамп за брзо сушење и дупки на влошката и надворешниот ѓон, овие чевли за вода што брзо се сушат се одличен избор за летни водени авантури.Овој пар водени чевли е исто така флексибилен и издржлив поради гумениот надворешен ѓон и горниот дел од ткаенината. Погоден е за пливање, риболов, пешачење на плажа, нуркање, пловење со брод и сите други активности во или околу вода. 30-ДНЕВНА Заштита На Купувачот.Гаранција За Враќање И Враќање На Парите. ткаенина. Увезени. Гумен ѓон. Дише и лесен горен дел од ткаенината со одлично истегнување. Дизајнот на велкро обезбедува идеално вклопување. Брзо сув дизајн со дренажни дупки единствен и вентилиран ева подножје. Флексибилен, лесен и висок влечен гумен ѓон. Погоден за активности на плажа како што се пливање, качување со весла, нуркање, нуркање, јога, нуркање итн.

R

Им се допаѓа и на купувачите