.

.

Мед-Конзерва-Направи 2-Ниво Полица За Перење В Дрво, Лт Даб

Мед-Конзерва-Направи 2-Ниво Полица За Перење В Дрво, Лт Даб

DEN 959.84
Износ

Зголемете го стилот на вашиот дом додека го зголемувате просторот за прикажување со ѕидна полица со двојно ниво. Agетиката без возраст на овие лебдечки полици со нивните чисти линии и класично боење значи дека тие можат да растат со вашиот дом и стил. Тие гордо ќе прикажат декор на фарма еден ден и ќе се истакнат во прикажувањето на вашата колекција инспирирана од крајбрежјето следниот ден. Ви требаат полици за да го пресечете нередот? И тие можат да го направат тоа! Нивниот двостепен дизајн е совршен за организирање предмети во просторијата за перење, бањата, спалната соба и каде било помеѓу. Без разлика каде и како го користите, оваа мултифункционална пловечка полица ќе се спои со кој било декор. Изграден е да трае за сите ваши дисплеи и организациски потреби во годините што доаѓаат. Модерен и простран дизајн со двојно ниво лесно се интегрира во секоја просторија. Аголните линии нудат уникатен допир и дополнителна стабилност на полицата. Идеален за растенија, садови, производи за убавина, детергент за перење, играчки и додатоци. Лесен за закачување држач за клучалки со вклучен хардвер за монтирање на ѕид. Направено да трае СО МЕЛАМИН обложена ПБ и челична конструкција обложена со прав. Димензии : 24 "L x 10" W x 22 " H; 30 фунти тежина капацитет (15 фунти по полица). ШФ-09785. Мед-Може-Направи.

R

Им се допаѓа и на купувачите