.

.

Ниша Напред 13т Заден 40т Диск Запчаник Комплет ЗА Јамаха Раптор 660Р АТВ МК1003052

Ниша Напред 13т Заден 40т Диск Запчаник Комплет ЗА Јамаха Раптор 660Р АТВ МК1003052

DEN 5183.84
Износ

ЛАЖАТ Mk1003052 Предна 13t Задна 40t Диск Запчаник Компатибилен со (Замена за) Следниве Возила : За Јамаха Раптор 660 R : 2001-2005 Заменува ОЕМ Дел : Јамаха 2 XJ-25440-21-00, 9383Е-13216-00. Компатибилен со : 2001-2005 Јамаха Раптор 660Р. Теренот : 520. Комплетот вклучува 1 Запчаник Со погон На Забот 13 И запчаник за погон на забот 1 заден 40; Материјалот За Запчаник се состои од структурен јаглероден челик SAE 1023. Внатрешен Дијаметар на центар 134мм; Дупка За Монтирање (ИД) 10,5 мм; Растојание Помеѓу Дупките за Монтирање (ИД) 160мм; Внатрешен Дијаметар На Центар 19,5 мм; Центар 2 (ИД) 22,5 мм.

R

Им се допаѓа и на купувачите