.

.

Карат Т. В. Принцеза - Сече Дијамант 14кт Жолто Злато Свадба Бенд

Карат Т. В. Принцеза - Сече Дијамант 14кт Жолто Злато Свадба Бенд

DEN 5040.00
Износ

Почестете ја со оваа извонредна дијамантска годишнина и свадбен бенд, сладок симбол на љубовта што ја споделувате. Изработени во ладно жолто злато, блескавата низа треперливи тркалезни дијаманти се совршено поставени преку овој привлечен опсег. Дизајниран да и го одземе здивот, овој прстен плени со дијаманти и полиран сјај. Царски 1 Карат Т. В. Принцеза-Сече Дијамант 14кт Жолто Злато Свадба Бенд : дијамант тежина : 1 кт. Т. В. Дијамантска боја : Јасност На Х-Идијамон : поставување На I2 Diamond : канал поставен во жолто злато од 14kt достапен во големини 6-9 научете за дијамантите.

R

Им се допаѓа и на купувачите