.

.

Снајдер од хановер, Ити Бити Минис Ѓевреци, Индивидуален Кт

Снајдер од хановер, Ити Бити Минис Ѓевреци, Индивидуален Кт

DEN 1.67
Износ

Снајдер од хановер Ити Бити Мини Ѓевреците бавно се печат до совршенство. Оваа мала, симпатична мала закуска е околу половина од големината на вашите омилени мини ѓевреци. Секој може да се чувствува добро кога ужива Во Оваа Не-Гмо Проект Потврдена закуска, што се случува да се направи во објект што не обработува кикирики. Децата сакаат да ги јадат! Тоа ги прави идеални за ручек, спорт, во движење или на училиште. Тие се исто така совршени за мешавина на патеки кога се комбинираат со сушено овошје, ореви и што друго сакате. Снајдер е Американска Пекара Со Ѓеврек од 1909 година-така го усовршивме тој единствен вкус и крцкање. Ѓевреците на снајдер се создаваат од здрави состојки, месени и печени во рерна за да се запечатат во сета добрина. Не е ни чудо што нашите закуски се споделени на маси, меѓу генерации, од едниот до другиот крај на земјата - што го прави омилениот бренд ѓеврек во Сад. Понесете пакет за ужина од неговиот мултипакет со 10 броеви и нахранете ја желбата на вашето мало дете со Супер вкусни Мини грицки Од Снајдер. Оди напред, направи малку врева! Полица-стабилна/амбиент. ТИНЕЈЏЕРСКА ГОЛЕМИНА : Крцкавите ѓевреци се бавно печени и спакуваат фантастичен вкус во мала, симпатична и крцкава закуска што е забавна за малите закуски. УЧИЛИШНА ЗАКУСКА : Нашите ѓевреци се Не-Гмо Проект Потврден и направен во објект што не обработува кикирики, така што тие се безбедни за училиштата без ореви. МАЛКУ МАСНОТИИ : може да се чувствувате добро кога уживате во оваа вкусна закуска. Совршени се и за патека измешајте кога се меша со сушено овошје, ореви и што друго сакате. ОДЛИЧНО ЗА РУЧЕЦИ : овие ѓевреци се совршена големина за брза закуска или како крцкава страна на ручекот за децата. 10 ИНДИВИДУАЛНИ ПАКУВАЊА ЃЕВРЕЦИ : кеси За Една порција со само 90 калории се совршени за складирање на вашата канцеларија, училиште или оставата, чајната кујна. НАПРАВЕТЕ МАЛКУ ВРЕВА : Нахранете ги сите ваши желби, започнете да ги крцкате гевреците На Снајдер. Полица-стабилна/амбиент.

R

Им се допаѓа и на купувачите