.

.

Националниот Дрво Компанија во. Плажа Тема Дедо Мраз

Националниот Дрво Компанија во. Плажа Тема Дедо Мраз

DEN 1058.40
Износ

Оваа декорација на масата го прикажува Дедо Мраз во необичен амбиент, лежејќи на стол на плажа со песок под нозете. Одмарајќи се од своите нормални должности, Дедо мраз се релаксира со рацете зад главата облечен во модерни костими за капење и очила за огледало. Изградена од обоен полирезински материјал, оваа забавна и фантастична декорација е одлична за одмор во приморски дом. Божиќ дедо мраз лежење на плажа стол маса декор. Карактеристики Дедо мраз се релаксира со рацете зад главата. Дедо мраз носи модерни костими за капење и очила за огледало. 5,1 инчи висок за 7,1 инчи широк за 3,7 инчи длабок.

R

Им се допаѓа и на купувачите