.

.

ЈТА-Bluetooth 3-Брзина Стерео Грамофон Со Метален Тон Рака

ЈТА-Bluetooth 3-Брзина Стерео Грамофон Со Метален Тон Рака

DEN 1439.84
Износ

Мора да сакаш круг. Од записите што ги свири до обликот на самата грамофон, Стерео Грамофонот Јенсен Блутут Со 3 Брзини Со Метална Тонска Рака ќе ви овозможи да уживате во винил плус претворете ги тие песни во формат МП3. Може да работи како самостоен музички систем или да се поврзе со вашиот домашен стерео систем. Големината е 5,16 инчи. високо од 13.7 во. во дијаметар. Појас-управувано 3-брзина грамофон. USB порта. 3,5 мм aux влез. RCA излези. Контрола на јачина на звук. Автоматско запирање. Метален тон рака. 2 вградени звучници. Излез на стерео слушалки. Прашина покритие и пијано црна платформа. Излезна моќност : 2 х 1,5 W RMS. Моќност : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 120 V/60 Hz. вклучува USB кабел и софтвер за снимање, уредување и конвертирање на винил записи во дигитален mp3 формат.

R

Им се допаѓа и на купувачите