.

.

Мали Момчиња Девојчиња Кошули Тркалезен Врат Без Ракави Резервоар Со Цврста Боја Симпатична Домашна Облека Врвови Големина 110;2-3Ј

Мали Момчиња Девојчиња Кошули Тркалезен Врат Без Ракави Резервоар Со Цврста Боја Симпатична Домашна Облека Врвови Големина 110;2-3Ј

DEN 319.84
Износ

Мали Момчиња Девојчиња Кошули Тркалезен Врат Резервоар Со Еднобојна Боја Симпатична Домашна Облека Блузи Големина 110;2-3иза : 80 Биста : 72см/28.35" Должина : 32см/12.60" Препорачана возраст : 6-12 Месеци Големина : 90 Биста : 76см/29.92" Должина : 34см/13.39" Препорачана возраст : 12-18 Месеци Големина : 100 Биста : 80см/31.50" Должина : 36см/14.17" Препорачана Возраст : 18-24 месеци големина : 110 биста : 84см/33.07" должина : 38см/14.96" препорачана возраст : 2-3 години големина : 120 биста : 88см/34.65" должина : 40см/15.75" препорачана возраст : 3-4 години големина : 130 биста : 92см/36.22" Должина : 42см/16.54" Препорачана Возраст : 4-5 Години симпатичниот стил и лесниот материјал за дишење на врвот на Овие Девојки ќе го направат погоден за вашето дете да носи дома, училиште, забавни паркови и многу повеќе. Симпатичниот стил на дизајн одговара на невиноста и симпатичноста на детето, носете го овој врв, оставете го вашето дете да стане најблескавото присуство во толпата; лесниот, удобен материјал му овозможува на детето да не се чувствува затнато откако ќе го облече овој фустан и може да ужива во среќно детство. Дојдете и изберете го врвот на вашата омилена девојка! Прилика : врвот на овие девојки е погоден за вашето дете да го носи дома, училиште, туризам, забавни паркови, плажи, крајбрежје, паркови итн., погоден за пролет, лето и aut. Стил : врвот на овие девојки усвојува уникатен процес на сечење и стил на дизајн, што може да ја поттикне невиноста и симпатичноста на детето. Материјали : врвот На оваа девојка е изработен од лесни, дише и удобни безбедносни материјали кои не се чувствуваат затнато и гломазно кога се носат. Перење : врвот на овие девојки може рачно да се мие во ладна вода или нежно да се мие во машина, но ве молиме не додавајте белило. Ве молиме љубезно проверете Ја Нашата Табела Со Големини во описот на производот пред купувањето. Благодарам. Поради различни монитори и осветлување, бојата на вистинските може да биде малку поинаква со горенаведените слики. Ве молиме погледнете го вистинскиот добиен производ.

R

Им се допаѓа и на купувачите