.

.

Шимано Риболов Tran 301HG Низок Профил Макари [TRX301AHG]

Шимано Риболов Tran 301HG Низок Профил Макари [TRX301AHG]

DEN 799.20
Износ

Справете се со се што плива во слатководни или солени води со моќниот Транкс. Технологиите х-Брод и ХЕГ се комбинираат за да обезбедат масивна моќ на вртење со непречено и без напор враќање што е совршено за фрлање големи мамки и фаќање големи риби. Плус, новата технологија за заштита на водата на шимано обезбедува долготрајна издржливост во најтешките средини. Телото НА ХАГАН. ХЕГ. S3d Калем. Супер Слободен Калем. Х-Брод. Променлив Систем За Сопирање. Заштита. Крстот Јаглерод Влечење. С А-РБ.

R

Им се допаѓа и на купувачите