.

.

Сафавиех ХИМАЛАЈА НЕГО Затворен Простор Килим

Сафавиех ХИМАЛАЈА НЕГО Затворен Простор Килим

DEN 2.33
Износ

Тепихот Во Затворен Простор Сафавиех Хималаја ХИМ121 е изработен со уникатна шема оге за да му даде на вашиот дом модерно ажурирање. Изберете од неколку бои и големини за да одговараат на вашиот вкус. Овој ултра мек тепих има густ куп волнени влакна и конструкција со јазли со разбој за издржливоста што би ја добиле од тепих со рачни јазли. Изберете од достапни големини. Изберете од достапни бои. Се одликува со шема на оге. 100% волна со памучна подлога. Рачно изработена конструкција. 0.63 во. висина на купот.

R

Им се допаѓа и на купувачите