.

.

Џиновска Симпатична Крпа За Плажа Со Шеќерен Череп, Преголема Крпа За Плажа, Улта-Мека Крпа Од Микрофибер, Широка Стапала, Пријателска За Машината За Перење Од Бигм?

Џиновска Симпатична Крпа За Плажа Со Шеќерен Череп, Преголема Крпа За Плажа, Улта-Мека Крпа Од Микрофибер, Широка Стапала, Пријателска

DEN 287.84
Износ

Донесете ја прославата на плажа. Нашиот нов Ќебе За Плажа Со Шеќерен Череп се грижи вие и вашите пупки на плажа да останете празнични. На 5 стапки, ви овозможува да впиете некои зраци или крпи по брзо натопување. Плус, торбичката за складирање прави одлична торба за плажа. Широк 5 стапки и ултра мек. Совршен за плажа, базен, езеро, концерти и многу повеќе. Многу поефикасна бариера помеѓу вас и песокот наспроти крпа. Оригиналот! често имитирани, но никогаш не се изедначени во квалитетот.

R

Им се допаѓа и на купувачите