.

.

Весткло Црна Електрична Проекција Будилник со 1.4 Белата ПРЕДВОДЕНА Голем Дигитален Временски Дисплеј

Весткло Црна Електрична Проекција Будилник со 1.4 Белата ПРЕДВОДЕНА Голем Дигитален Временски Дисплеј

DEN 0.67
Износ

Останете на врвот на вашиот распоред и разбудете се на Време Со Будилникот За Проекција На Вестклокс, достапен на . Овој напреден часовник може да се пофали со низа карактеристики за да ве информира и според распоредот. Со својата функција за проекција, можете лесно да го прочитате времето од каде било во собата, бидејќи го проектира времето на таванот или ѕидот. 1.4" " големите бели временски цифри се многу видливи, дури и во услови на слаба осветленост. Покрај функцијата за проекција, Будилникот За Проекција Вестклокс има и фм радио со можност за складирање на 15 претходно поставени станици. Прилагодливата осветленост на екранот и спиењето и будењето на радио функциите го прават разноврсен и удобен додаток на секоја ноќна маса. Овој часовник е поддржан од 1 година ограничена гаранција, обезбедувајќи да имате мир со купувањето. Не дозволувајте доцнењето да ви го уништи денот-надградете ја утринската рутина со Будилникот За Проекција На Вестклокс од денес. Вестклокс Електрични Проекција Часовник Радио. Проекти Време на Таванот или Ѕидот. 1.4 "" Големи Бели Временски Цифри. Прилагодлива осветленост на екранот. Спијте и разбудете се на радио. ФМ Дигитален Часовник Радио Со Меморија За Складирање На 15 Претходно Поставени Станици.

R

Им се допаѓа и на купувачите