.

.

Moonrays ПРИКЛУЧОК LED Гроздобер Сијалица Низа Светла, Јасно

Moonrays ПРИКЛУЧОК LED Гроздобер Сијалица Низа Светла, Јасно

DEN 0.33
Износ

Месечини таванска Светилка, 3.9" Висина, 2.3 " Ширина, ЛЕД Сијалица, Зелена, Пластика, Монтажа На Таванот, За Внатрешни, Надворешни, Уредување, Пешачка Патека, Трпезарија, Палуба, Ограда На Палубата, Скалила Месечини ПРИКЛУЧОК ЛЕР Гроздобер Сијалица Стринг Светла, Јасно : гроздобер светилки — микро Led Диоди имитираат влакно во ретро-светилки за Гроздобер Инспириран Двор. 10 пластични гроздобер светилки со топли бели Led Диоди. Вклучен е адаптер за ѕиден штекер. 15,42 'вкупна должина, 11,8" помеѓу глобусите и 6,5 ' помеѓу адаптерот и првото светло. Доаѓа со ограничена 1-годишна гаранција.

R

Им се допаѓа и на купувачите