.

.

Тафтувана Фау Кожа Рака Стол--Црно

Тафтувана Фау Кожа Рака Стол--Црно

DEN 3.00
Износ

Столот со тафтувана рака обезбедува богато, префинето присуство во вашето дувло или дневна соба. Фалејќи се со тапацир од вештачка кожа преку амортизирање на пена, тој покажува хоризонтално тафтување што создава текстура презентација. Витките раце се стилски додаток, комплетен со траен финиш обложен со прав за одржување на чист, привлечен изглед. Тафтувано Столче Од Вештачка Кожа Користи Црно.

R

Им се допаѓа и на купувачите