.

.

Лавина Машки Чизми За Патики-Кафеава, Големина: 11

Лавина Машки Чизми За Патики-Кафеава, Големина: 11

DEN 415.84
Износ

Лавина машки обични чизми. Овие чизми се направени со висококвалитетни материјали кои се подготвени за секојдневните предизвици со кои се соочувате во постудените сезони. Исто така, тие имаат разноврсен стил кој е совршено прилагоден за широк спектар на тимови!. Стилот на овие чевли се вклопува во сите видови облека и средини. Чизмите за мажи се повеќе се користат за секојдневно носење! Ова ќе биде вашето парче за многу прилики. ИЗДРЖЛИВ : ѓонот ќе трае со месеци на абење и многу повеќе!. ЛЕСНА НЕГА : овие удари се лесни за одржување и чистење. РАЗНОВИДНОСТ : Овие чизми совршено ќе се вклопат во широк спектар на тимови!. ЗАШТИТНИ : Овие чизми ќе ги чуваат стапалата на вашето дете безбедни на секој чекор благодарение на нивните материјали против лизгање, топол ентериер и отпорен ѓон. ВИСОК КВАЛИТЕТ : Стручно изработени чевли, направени да траат имајќи го предвид искуството на носителите во секоја фаза.

R

Им се допаѓа и на купувачите