.

.

ЛесенФамочен 10 '10' Поп-ап црн квадрат белведер со водоотпорен

ЛесенФамочен 10 '10' Поп-ап црн квадрат белведер со водоотпорен

DEN 2.00
Износ

Оваа комерцијална тешка крошна е прилагодлива за висината за различни потреби. Размислените детали за скокачкиот белведер го прават многу погодно да се постават и расклопуваат. Исто така, торбата за носење тркала е обезбедена за лесно складирање и преносливост. Шаторот за преклопување е совршен за спорт на отворено, фестивалски настани, пазари на болви, забави, итн. Ние сме посветени на обезбедување искрена услуга. * Спецификации : Материјал : 500 D Оксфорд, ПУ, ПВЦ, челик, пластика, композитни табли. Севкупна димензија : 300 x 300 x 323-341cm/118.1 x 118.1 x 127.2-134.3 инчи (l x w x h). Прилагодување на висината : 227-245см/89.4-96.5inch. Нето тежина : 24 кг/52.9л. Бруто тежина : 25.3кг/55,8lb. Големина на подножјето : 6,9 x 6,9 x 1,1см/2,7 x 2,7 x 0,4inch (L x W x дебелина). Носете ја торбата Големина : 162 x 25 x 25cm/63,8 x 9,8 x 9.8inch (L x W x H). Боја : Црна. * Забележете : 1. Ве молиме, дозволете грешка од 1-2 см поради рачно мерење . 2. Предлагаме да не ја користите оваа крошна во силен ветер . 3. Ние не сме одговорни за штети заради неповолно време.

R

Им се допаѓа и на купувачите