.

.

Голема машка најлонска бомбардерска јакна

Голема машка најлонска бомбардерска јакна

DEN 0.33
Износ

Оваа класично стилизирана јакна за летање го враќа изгледот и чувството на време кога пилотите за тестирање го фатија срцето на Америка. Одлично за кул есенски денови и доволно топло за благо зимско време. Најлон школка отпорна на вода, месинг патент и четири џебови. Машински миење ладно, јакна за летање, месинг патенти, затворање на целосна патент, долги ракави со џеб од лев ракав, ребрестиот триммим.

R

Им се допаѓа и на купувачите