.

.

Време и време женски и плус лесна јакна од анорак

Време и време женски и плус лесна јакна од анорак

DEN 1324.64
Износ

Лесна јакна од анорак од време и TRU е совршен начин за стил на стил на дождови. Без напор затворање на поштенски патент ја прави оваа јакна со качулка како симпатична колку што е удобно, заедно со влечење на половината за совршено вклопување. Исклучиво на. Материјал : школка : 100% полиестер; Поставена : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 '' и носи големина S. fit : опуштено вклопување. Тежина : лесна. Затворање : Z IP Front со затворање на копчето SNAP. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Две џебови на капакот на капаците. Карактеристики : прикачен аспиратор; влечење на половината; отпорен на ветер. Печатете ја јакна од анорак за жени од време и TRU.

R

Им се допаѓа и на купувачите