.

.

COMO BLU Women'sенски плус големина Сплит на вратот на вратот со привлечна нишка

COMO BLU Women'sенски плус големина Сплит на вратот на вратот со привлечна нишка

DEN 3.33
Износ

Прилагодливото затворање на вратоврската на половината на овој врв на ракав со 3/4 должина овозможува удобно вклопување на COMO BLU. Лесен дизајн на ткаенини го прави овој разноврсен врв како главен дел за вашата гардероба, само спарете го со омилените фармерки и чевли и сте подготвени да одите. Материјал : 98% Рејон/2% Лурекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. Fit : Полу-опремени. Деколте : Затворање на копчето за клучеви на деколте. Затворање : стил на пуловер. Ракави : 3/4 ракави со должина. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Прилагодливо затворање на вратоврска на половината. Women'sенски плус 3/4 должина на ракав од COMO Blu.

R

Им се допаѓа и на купувачите