.

.

Авденио Дуксери За Маж Плус Големина Клиренс Обични Модни Дуксери Со Качулка Со Качулка Со Тркалезен Отпечаток На Вратот Пуловер Врвови Со Долги Ракави Дуксер

Авденио Дуксери За Маж Плус Големина Клиренс Обични Модни Дуксери Со Качулка Со Качулка Со Тркалезен Отпечаток На Вратот Пуловер

DEN 2.00
Износ

Мажи Обични Модни Дуксери Со Качулка Со Качулка За Печатење Со Кружен Врат Врвови Со Долги Ракави Дуксеркарактеристики : Дуксери : овие дуксери направени од одлична ткаенина.Дизајн : дуксерите имаат ексклузивен крој со лабаво вклопување, лабави пазуви, качулка, во комбинација со меки ткаенини што дишат за неограничена удобност. Пар со : овие дуксери се елементи кои ќе ве придружуваат низ зимата и ќе уживаат во зимата. Совршени се за комбинирање со јакни,шорцеви, секојдневни спортски панталони и товарни панталони, погодни за зима. : Суво, Перење, машинско перење / миење раце во ладна вода.Вистинска Мода За Мажи. Задоволството на клиентите е наша потрага, ние ќе се потрудиме да ви обезбедиме најдобра услуга за клиентите и квалитет на производот. Сезона : Зима/Пол : Менокација : Отворено,Секојдневно,Секојдневно Материјал : должина На Полиестерски Ракави : Тип На Шема Со Долги Ракави : Стил На Печатење : Мода,Секојдневно : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Парчиња Машка Блуза Висококвалитетен Материјал - Изработен Од мека материја, лесен, мек и дише,ве одржува топло на fall и зима. ДИЗАЈН СО КАЧУЛКА-Класичен стил на дуксер со обоена врвка за влечење за совршено вклопување. Повеќе Големини - нашата машка дуксерка е прилагодена да одговара и е достапна во повеќе големини за да одговара на различни типови на тело, обезбедувајќи удобно и опуштено вклопување. Ве молиме погледнете ја табелата со големини на фотографиите на производот за да ја изберете најсоодветната големина за вас. Разновиден Дуксер За Облекување-Нашата качулка за пуловер за мажи не е погодна само за секојдневно секојдневно носење, туку може да се комбинира и со различни различни стилови на облека, како што се фармерки, секојдневни панталони, спортски панталони и многу повеќе. Тоа е одличен машки дуксер за носење во спортски прилики, како што се џогирање, фитнес, кошарка и многу повеќе. Без разлика дали сте на отворено или во затворени простории, тоа обезбедува удобно искуство при носење. ЛЕСНА Нега-машина измијте ја оваа качулка на студ со слични бои за лесна нега што ја намалува употребата на енергија.

R

Им се допаѓа и на купувачите