.

.

Дуртебеуа Женско Летно Кратко Здолниште Бохо Мини Здолниште Со Висок Струк Секојдневно Кратко Здолниште На Плажа Со Замав Со Линија

Дуртебеуа Женско Летно Кратко Здолниште Бохо Мини Здолниште Со Висок Струк Секојдневно Кратко Здолниште На Плажа Со Замав Со

DEN 223.84
Износ

Барате секојдневен придружник За Летни модни стилови : Тогаш овие шорцеви се токму вистинските, бидејќи внесуваат сонце во вашата облека! . Полите На Панталоните Модерно Се Превртуваат. Лабава сече, овие обични панталони го следат секое движење. Жени Обични Шорцеви Широки Шорцеви За Нозе Со Висок Струк Со Џебови Лабави Памучни Панталони. Тие секогаш се вклопуваат совршено, бидејќи има умерено растеглив широк појас, Страничните џебови дополнително го нагласуваат секојдневниот допир на овие шорцеви. Нивниот мек течен и пријателски за кожата материјал обезбедува вистинска удобност и одлична силуета. Комбинирајте ги шорцевите со основна маица, блуза, туника и станови и сандали - на овој начин ќе станете модна кралица. Шорцевите со графички принт се направени од Полиестер+Спандекс, тие не се ленени шорцеви, секојдневна и пријателска за кожата ткаенина со потресен стил,совршено е да се совпадне со разни блузи. Широките и удобни шорцеви нозе можат да ви донесат совршено искуство со носење. Карактеристика : среден / висок еластичен појас за еластично вклопување, Џебови од двете страни и назад, Прилагодлива врвка за влечење на половината. Овој удобен краток панталони со две стремиме џеб и цртање дизајн, да се направи лабава и секојдневен стил на вас, овој краток е совршен за повик, партија, плажа, клуб, секојдневно и лето носат. Измијте Препорачано Со Ладна Вода/Не Избелувајте/Закачувајте Или Обложувајте Суво/Мијте со слични бои, што ќе ја зголеми издржливоста на вашата облека.

R

Им се допаѓа и на купувачите