.

.

Тајни богатства женски луксузен чипка за целосна покриеност маица градник

Тајни богатства женски луксузен чипка за целосна покриеност маица градник

DEN 271.84
Износ

Тајните богатства луксузни чипка со целосна покриеност маица градник испорачува целодневен лифт и поддршка за сите, дури и поцелосни фигури! Сеопфатниот дизајн на чипка додава романса и драма на секој изглед. Одличен избор за секојдневно носење, овој основен стил на чипка се одликува со лесно наредени чаши и балет назад за елегантна, мазна силуета. Завршено со предна лента за сјај, ублажена кука и око, и хардвер од розово злато, тоа ви е покриен ден или ноќ. Измазнување на формата на целосна покриеност. Двоен слој крило со балет назад за поддршка. Allever Lace. Сјај преден каиш. Кука прстен за Racerback. Хардвер од розово злато. Перничена кука и око. 88% најлон 12% спандекс.

R

Им се допаѓа и на купувачите