.

.

Скоро природно 22in. Мешани зеленили и папрат вештачки во камен -планер, зелена боја

Скоро природно 22in. Мешани зеленили и папрат вештачки во камен -планер, зелена боја

DEN 0.67
Износ

Вештачките мешани зеленили и папрат спортуваат огромна количина на брилијантни зелени лисја, сите фиксирани во правоаголен камен планер. Со својата зачудувачка едноставност, совршено ќе го надополни секој декор на вашата странична табла или ниска фустан. Или, поставете го ова бујно парче како живописна декорација во вашата област на чекање до држачот на списанието за убава завршница. Скоро природно 22in. Мешани зеленили и папрат вештачки во камен планталер, зелена : Димензии на производот : H : 22 in. W : 30 in. Д : 22 во. Изгледа одлично во област на чекање. Длабоко зелено зеленило. Направено со големо внимание на деталите. Се држеше во правоаголен камен планер. Препорачано за употреба во затворен простор. Свилените растенија се произведуваат со употреба на синтетички материјали и се добро дизајнирани и конструирани да бидат живот слични на живот . Димензии на пластери : H : 7 во. W : 19,5 in. Д : 6,5 во.

R

Им се допаѓа и на купувачите