.

.

Беверли Хилс Поло Клуб крзно го нарече ветерница во боја на бојата

Беверли Хилс Поло Клуб крзно го нарече ветерница во боја на бојата

DEN 505.92
Износ

Девојките на Беверли Хилс Поло Клуб? Windbreaker со крзно во боја-блок ќе направи одличен додаток на секоја гардероба. Направено од 100% полиестер. Целосно затворање на патентот. Оваа јакна е отпорна на ветер и се одликува со пријатна ласкава крзно за дополнителна топлина. Две предни џебови со затворање на поштенски патенти се одлични за држење мали додатоци. Долгите ракави се завршени со еластични манжетни за да се осигурат дека тие остануваат на место кога таа е во движење. Дизајнот на блок во боја на Шеврон нуди разноврсност и дополнителен допир на мода. Достапно во разновидни бои. 100% полиестер. Целосно затворање на патентот. Отпорен на ветер. Пријатна обвивка за крзно од крзно. Две предни џебови со затворање на поштенски патенти. Машинско миење.

R

Им се допаѓа и на купувачите