.

.

Легендарниот Jeanан на Leekенски легендарен Jeanан

Легендарниот Jeanан на Leekенски легендарен Jeanан

DEN 0.67
Износ

Барате ваш совршен Jeanан што никогаш нема да ве изневери? Ве покрива Ли. Легендарните фармерки со права нозе ви даваат елегантна силуета со директно отворање на ногата и истегнување на колковите за да ги ласкате кривините. Легендарните детали за Ли Направете го овој Jeanан безвременски класик што лесно можете да го облечете или долу. Среден пораст. Редовно вклопување. Директно отворање на нозете. 5 џебови. Легендарно детали за логото на логото, копче за лого, џебови од задната лопата, зашилување на кривата на задните џебови, x tack на задните џебови, плетениот џеб плетен ли етикета, ли логото на логото, кожената лепенка со логото на „Twitch“ Ли. 70% памук, 29% полиестер, 1% еластан. 30 "inseam. Стил #103522095.

R

Им се допаѓа и на купувачите