.

.

Гербер девојче, земи ме дома, 3 п.п.

Гербер девојче, земи ме дома, 3 п.п.

DEN 144.00
Износ

Облеката на оваа бебе девојчиња е сигурно дека ќе стане омилена! Овој сет вклучува каросерија од една страна, една пантолона и една капа. Секоја ставка во облеката на оваа бебе девојчиња е направена со меко памучно ребро. Оваа памучна ткаенина е прекрасно мека и совршена за нежната кожа на бебето. Телото на бебето на бебето се одликува со проширување на деколтето на рамото, така што облеката може лесно да се лизне над главата на бебето. Долните прилепувања на телесните девојчиња за девојчиња се позиционирани повисоко во предниот дел за да ги задржат промените во пелена што е можно поедноставни. Панталоните за бебе девојче имаат нежна еластична лента за половината, така што пантолоните можат да бидат соблечени и да се стават со леснотија. Бебето ќе сака колку е пријатно да се чувствуваат во овие меки облеки за бебиња и ќе сакате само колку изгледа симпатично бебе додека носи каросерија, панталони и капа. Организаторите на каросеријата може да се носат сите самостојно кога времето или температурата е особено топло. Потоа, додадете ги пантолоните и капачето за да додадете малку топлина кога времето е малку поладно! Облеката на оваа бебе девојчиња е лесна за грижа, бидејќи е симпатична! Секое парче во овој сет е и машината што може да се перат и машината што може да се суши. Овие висококвалитетни облеки добро се држат во мијалник и фен, така што облеката може повторно да се носи време и време. Гербер разбира дека зафатената вредност на родителите лесна за промена, лесно чиста облека што им носи радост и утеха на своите бебиња секој ден. Вклучува каросерија од една од една, една пан, една капа. 100% памучно ребро. НБ - 24м. Oneies Body Suit има проширување на деколтето на рамото на скутот и прицврстувачите на долниот дел од долниот дел за лесни промени. Доверлив квалитет на Гербер, удобност и стил со голема вредност. увезени. Машинско миење / сушење суво.

R

Им се допаѓа и на купувачите