.

.

Ватиран трапер на млади момчиња на Swisstech со обвивка за крзно и лента за брадата на Велкро

Ватиран трапер на млади момчиња на Swisstech со обвивка за крзно и лента за брадата на Велкро

DEN 0.67
Износ

Кога температурата ќе падне, тој ќе биде симпатичен и пријатна во оваа капа на момчињата од младите Свисстех. Тој е целосно обложен со faux крзно и микро руно за прекрасно меко и топло чувство, и има издржливо ватиран надворешен што помага да се одвратат студените ветрови додека се заробуваат топлината внатре. Ушните капаци обезбедуваат дополнителна покриеност и тие можат да останат на место со каиш без кавга за брадата на велкро, која сè уште може да се користи со нараквици или белезници. Оваа faux крзно капа е достапна во разноврсна богата црна боја за да ја надополни неговата гардероба со ладно време. Ватиран трапер на млади момчиња на Swisstech со ласкава лента со крзно и лента за брада од велкро : 100% полиестер. Капа за момчиња. Ватиран надворешен. Микро руно и ладно крзно. Лента за брадата на Велкро. Достапно во богата црна боја. Рачно измијте ладно со слични бои, само белило што не е хлор кога е потребно, да се сува суво ниско, не пеглајте.

R

Им се допаѓа и на купувачите