.

.

Космолизирање со космополитски црн метален геометриски столб wallид со огледало со поддршка на огледало

Космолизирање со космополитски црн метален геометриски столб wallид со огледало со поддршка на огледало

DEN 2.00
Износ

Космолизирање од страна на космополитскиот црн метален геометриски столб wallид со огледало е уникатен додаток на вашиот стилски дом. Дајте му на вашиот простор зрачно осветлување со овие прекрасно изработени држачи за свеќи. Направено со цврста основа, совршено е за создавање елегантна атмосфера на вашата маса или мантил. Обезбедете неопходна количина на светлина на вашето место без да имате потреба да ја осветлите целата просторија со овој црн правоаголен wallид што носи естетски пријатен дизајн. Може да држи една свеќа со столб. Оваа ставка се испорачува во 1 картон. Може да се обеси вертикално користејќи ги клучните дупки на задниот дел; Ноктите и завртките не се вклучени. Погодно само за употреба во затворен простор. Ова е единечна црна боја на свеќа. Модерен стил. Инспириран од елегантна елеганција и чисти линии, минималистички дизајн нуди без напор луксуз со монохроматски тонови и смели, аголни структури. Wallид во стил на глам изграден од робусно и квалитетно железо, дрво и МДФ и огледални материјали. Столбна свеќа wallид со црна завршница што одговара на кој било дизајн на ентериер во стилот на глам. Скока на wallидови од свеќа во која има црна правоаголна рамка дизајнирана со геометриска шема и опремена со рефлексивно стакло огледало, како и цврста тркалезна метална плоча која може да смести свеќи за гласање или столб. Оваа ставка мери 7,85 L x 4,65 W x 18 H инчи и тежи 3,75 фунти. Држач за столб на свеќи што доаѓа со правоаголна рамка, тркалезна плоча за свеќи и геометриска шема. Избришете чиста со сува крпа. Овој црн wallид се заварува за да се создаде тркалезна метална плоча која е безбедно прикачена на цврстата рамка. Модерен стил. Космолизирањето од страна на космополитскиот црн метален геометриски столб wallид со огледало со поддршка на огледалото прави совршен додаток на кој било дом.

R

Им се допаѓа и на купувачите