.

.

Bluebird Рамка за печатење во сликарство

Bluebird Рамка за печатење во сликарство

DEN 0.33
Износ

Ова прекрасно уметничко дело е сигурно да додаде длабочина во вашиот декор и елегантна софистицираност во вашиот дом. Изработено е од висококвалитетни материјали и има оригинален дизајн кој е сигурен дека ќе биде говор на вашата следна вечера. Мармонт Хил „Bluebird“ од Филис Харис Врамно сликарско печатење : Впечаток за врвен квалитет на giclee на архивска хартија со висока резолуција. Уметнички дела од Филис Харис. Професионално врамени и монтирани на архива без киселина. Висококвалитетна, издржлива, не-воена рамка. Пристигнува подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност. Уметнички потпис на предната страна.

R

Им се допаѓа и на купувачите