.

.

Основни момчиња за девојчиња за девојчиња

Основни момчиња за девојчиња за девојчиња

DEN 1.67
Износ

Бидете пријатно со шорцевите за изведба на овие девојки од Авиа. Направено од мека, лесна и истегната ткаенина, овие момчиња имаат шик тропска шема и покриена еластична лента за половината за прицврстување. Главна етикета без ознака за дополнителна удобност. Достапни во разновидни бои, ова се одличен додаток на нејзината летна гардероба. 90 поли / 10 спандекс Активни момчиња шорцеви сите печатени шема широко покриена еластична лента за половината со скриено внатрешно лого за внатрешно рефлективно означување на предниот дел достапно во разновидни бои / отпечатоци.

R

Им се допаѓа и на купувачите