.

.

Бренд - омилени чорапи на екипажот на фан на МЛБ, Детроит тигри

Бренд - омилени чорапи на екипажот на фан на МЛБ, Детроит тигри

DEN 264.96
Износ

Не губете на удобност додека ги претставувате вашите тигри на МЛБ Детроит со овие официјално лиценциран пар чорапи на екипажот! Овие чорапи со мешавина од полиестер имаат ткаени графички „Тигерс“ од предната страна додека се фалат со удобна перница со нозе и поддржувач на лак. Овие чорапи за влага се сигурно ќе ве одржуваат пријатно додека го покажувате вашиот тимски дух. Чорапите се со големина на чорапи со чорап 10-13 што одговара на големината на чевлите од 8,5-12,5. • Омилени вентилатори - Чорапи на екипажот на МЛБ - Детроит тигри, стил : арена, боја : морнарица, големина : голема. • Ткаени плетени тимски графички. • Удање на влага. • Поддршка на лак за компресија. • Перница со нозе. • Полиестер мешавина.

R

Им се допаѓа и на купувачите