.

.

Примарен сребрен Стерлинг сребрен родиум сафир цветен прстен

Примарен сребрен Стерлинг сребрен родиум сафир цветен прстен

DEN 992.00
Износ

Свртете ги главите со овој прекрасен прстен беспрекорно направен во стерлинг сребро од родиум. Овој прстен прикажува елегантен кластер од 1,70 CTTW природни сини сафир скапоцен камен драматично поставени за да формираат цветен дизајн. This ring is available in finger size 9 and band width is 2mm.Metal Weight : 3.80 grams Jewelry Type : Fine Ring Style : Flower Ring Gender : Women's Metal : Sterling Silver Metal Color : White Band Width : 2mm Ring Size : 9 Dimensions : Ring Top Length 16.5mm, Top Детали за ширина 17mmsolidgemstone : Тип : Sapphire Color : Blue Shape : Тркалезна категорија : 1,70 CTTWQUANTITY : 13 Jewelry Setting : Prongyour Attict , Цврст, скапоцен камен, цветен прстен.

R

Им се допаѓа и на купувачите