.

.

Без граници јуниори двојно врвот на резервоарот V-врат

Без граници јуниори двојно врвот на резервоарот V-врат

DEN 2.67
Износ

Инспирирано слоеви без двојно резервоар за вратот на границите. Забавно е да се носи соло за стил на топло време или да се удвоите со омилена блуза или тексас јакна. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина М. опремена. V-neckline; Стајлинг на пуловер. Без ракави. 89% полиестер/11% спандекс. Машина за перење. Увезени. V-вратот Ками од без граници за јуниори.

R

Им се допаѓа и на купувачите