.

.

Добро здравје jalapeno зеленчук сламки, 6. мл

Добро здравје jalapeno зеленчук сламки, 6. мл

DEN 223.52
Износ

Додадете допир на зачин на вашето следно искуство за грицкање со овие добро здравствени jalapeno зеленчук од сламки. Тие содржат 40 проценти помалку маснотии од водечката марка чипови. Овие зеленчук стапчиња се овластени природни и ослободени од состојки на ГМО, што ги прави идеални за скоро сите. Уживајте да бидете добро. Добро здравје jalapeno зеленчук сламки : не-ГМО. Овластен природен. 40% помалку маснотии од чипс од компири. 6,75 мл Добри здравствени вегетари (пакет од 10). Идеално за грицкање дома или во движење.

R

Им се допаѓа и на купувачите