.

.

Време и време женски и женски плус црвен пресврт предниот цврст костим за капење

Време и време женски и женски плус црвен пресврт предниот цврст костим за капење

DEN 0.33
Износ

Покажете го вашиот летен стил во овој трендовски врвен костим за капење од Time & Tru. Врвот на костим за капење со подлога со отстранливи чаши и прилагодливо затворање на грбот. Координирајте со времето за појавување и дното на костимот за капење. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5? 10?, Половината : 26?, Биста : 33?, Колкови : 36?. Моделот носи големина. Отстранливи чаши. Подлога. Прилагодливи врски на грбот. 88% најлон/12% спандекс. Машина за перење. Увезени.

R

Им се допаѓа и на купувачите