.

.

Eclipse Dayton Solid Room Diden Compet ercoption Pocket Energy-ефикасна сенка, црна, 42 x63

Eclipse Dayton Solid Room Diden Compet ercoption Pocket Energy-ефикасна сенка, црна, 42 x63

DEN 1.33
Износ

Додадете стил и функција во вашиот декор со сенката за издвојување на прозорецот Eclipse Dayton. Продадена како единечна сенка за џебна вратоврска со шипка со ширина од 42 инчи. Пикан панел е долг 63 инчи кога е целосно продолжен. Врвниот дел мерки долги 16 инчи, долниот дел е долг приближно 10 инчи кога е врзан, но може да варира врз основа на стајлинг. Pocketеб од три инчи : шипка од една до 1,5 инчи препорачана за максимален стил. Координирање на панели за завеси и шипка за завеси продадени одделно. 100% полиестер. Машина за перење. Направено во Кина. Eclipse Dayton Room Diden Denaging Window Tie-u-up сенка : . Се продава како единечна сенка за врзување. 3 "џеб на шипка; препорачан со шипка од 1 до 1,5". Мерки 42 ”x 63”. Достапните бои вклучуваат слонова коска, рубин, бела, чили, сива, виолетова, корал, лимон, светло сива, букет розова, кафе, вар, артишок, тексас, светло виолетова, тиркизна, црна, базен сина, чоколадо и малина. 100% полиестер, машина за перење. Направено во Кина.

R

Им се допаѓа и на купувачите