.

.

Германски Шепард миленичиња кучиња надвор од портретот сиво врамен уметнички печати

Германски Шепард миленичиња кучиња надвор од портретот сиво врамен уметнички печати

DEN 2.33
Износ

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена giclee texturedидна уметност“. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од дрво од 1,5 инчи дебело дрво за да додадеме длабочина и димензија. Подготвени да висат. Димензии : рамка од 11 x 1,5 x 14 инчи. Подготвени да висат - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Georgeорџ Дијахенко.

R

Им се допаѓа и на купувачите