.

.

Chamaенски жени плус големина пливање осип чувар со долги ракави кошули за пливање за капење со брифинзи

Chamaенски жени плус големина пливање осип чувар со долги ракави кошули за пливање за капење со брифинзи

DEN 1.67
Износ

Борба против какво било тренингот во жените на Чама плус големината на осип-осип, опседнат v вратот по поштенски кошула за пливање. Суштинско дело што припаѓа во вашиот летен комплет, долгиот ракав Рашгард врвот пристигнува во дизајн со долг ракав за максимална заштита на сонцето. Со опремена, дизајн на крива и технологија за брзо сушење, Rashguard за жени плус големина обезбедува дополнително покритие додека тренингот без да го загрози своето ласкаво вклопување. 82% полиестерско влакно / 18% спандекс. Издржлив, истегнат и дишење . Предниот дел од 1/4 патент. Поврати за повеќе покриеност или исклучување за секси V-Neckline . Долгите ракави со дупки со палецот обезбедуваат повеќе покриеност на кожата и ве заштитуваат од сончање . Дизајнот на страничното влечење ви овозможува подобро вклопување и ги покажува вашите женски кривини. Можете да го прилагодите да носи како фустан за пливање или едноставно врвот за пливање . Пакетот вклучува врвен чувар на осип на долги ракави и брифинзи. Овој костим за капење на осип е погоден за спорт како сурфање, нуркање, кајакарство, нуркање и рекреација на плажа.

R

Им се допаѓа и на купувачите