.

.

Момци за деца од Парк Jurassic Park Sherpa zip руно худи, големини од 12 метри-7

Момци за деца од Парк Jurassic Park Sherpa zip руно худи, големини од 12 метри-7

DEN 3.33
Износ

Овој zip-up zip-up-up-up-up-up-up-up-up-up-up е специјално издание што не е достапно на кое било друго место. Со уникатно печатење во паркот Јура, вашето момче ќе биде сигурно да се истакне. Мека, пријатна ткаенина го одржува топло и удобно. Слој со неговите омилени стилови за прекрасен изглед на Дино. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Деколте : прицврстен аспиратор. Затворање : стил на пуловер со четвртина поштенски. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : се печати; Факс Шерпа; лепенка на градите. © Универзални слики, сите права се задржани. Парк Јура Парк четвртина поштеда Худи за момчиња за момчиња и момчиња за мали деца.

R

Им се допаѓа и на купувачите