.

.

Софија активна од Софија Вергара, модална перформанси за перформанси на врвот на врвот

Софија активна од Софија Вергара, модална перформанси за перформанси на врвот на врвот

DEN 3.00
Износ

Запознајте се со новото ново, каде и да е, сè што е. Изработено во раскошно мека модална мешавина, врвот на перформансите на Софија Вергара никогаш не се оддалечува од предизвик. Носете го како слој за време на следното загревање или тренингот и останете кул, суви и удобни благодарение на технологијата за влага и опуштено вклопување. Голем дел од долгите ракави го спречуваат тоа да не се искачува и да се лизга. Но, не застанувајте тука, овој врв лесно се движи подалеку од салата за секојдневна забава, благодарение на шик и стилски изглед. Од ексклузивната активна колекција Софија Вергара за. Para nuestra Comunidad de Habla Hispana : Conoce a tu nueva prenda preferida. Elaborada en una mezcla supersuave de modal, la blusa de alto rendimiento de sofia vergara nunca se da por vencida. Úsala cuando vistas por capa en tu próximo calentamiento o intrenamiento y mantente fresca, seca y cómoda al corte holgado y a la tecnología absorbente. Лос Агуерос Пара Пулгарес en las mangas largas evitan que se arrugue y se deslice. Перо есо не е тодо, Еста Блуса Тамбиен ла Пуедес Усар, онрас Оксијас Грациа А Су Елило модерно и Елеган. De la colección Exctusiva Sofia Vergara Активна пара. Материјал : 67% модал; 29% полиестер; 4% спандекс/67% модал; 29% полиестер; 4% LICRA. Грижа : Машината за перење/лавар. Земја на потекло : Увезен/Artículo увоздо. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина S/la Modelo Mide 5’9” y viste una talla pequeña „s“. Fit : Опуштено/Тале Холгадо. Деколте : Ребреста лажичка на вратот/Куело Редондо Аканаладо. Затворање : Стил на пуловер/Естило Пуливер. Ракави : Долги ракави со пиштоли/Манга Ларга Кон Агуерос Пара Лос Пулгарес. Ockебови : Ниту еден/грев болилос. Карактеристики : Технологијата за влага ви помага да ве олади и суви; заоблен полите; Рефлексивно лого на злото око на грб/tecnología absorbente que te ayuda a mantenerte frecca y seca; Добладило Курво; Logotipo ја рефлектира Контра ел Мал де Ојо, en la parte posterior. Перформанси за перформанси за жени од Софија Вергара Активна.

R

Им се допаѓа и на купувачите