.

.

Дизни Мини глушец девојче девојче и краток, сет со 2 парчиња

Дизни Мини глушец девојче девојче и краток, сет со 2 парчиња

DEN 0.33
Износ

Вашето девојче ќе изгледа симпатично во овој краток сет на Minnie Mouse! Симпатичните детали за рафлата на јаката и шорцевите се супер забавни и важни. Таа ќе сака да има Мини Маус на кошулата! краток сет. Печатено маичка и памучна предива боја Гингам Поплин кратко.

R

Им се допаѓа и на купувачите