.

.

Главни мрежи 4 6 сентиментална рамка за клип

Главни мрежи 4 6 сентиментална рамка за клип

DEN 303.52
Износ

Миленичето за клип за постелнина е подготвено да одржи фотографија од 4 "x 6 " на вашиот омилен крзнен пријател! Опремена е со сентименталност "Loveубовта е четири нозе збор ", како и симпатична графичка печата за печатење. Измислувањето и клипот на постелнина и даваат на рамката уникатно чувство. МЕНДЕНСКИ Сентиментална лента за клип ПЕТ ПЕТ : Има една фотографија од 4 "x 6". Чувствување со графичка шепа. Подготвени да висат. Лесно за вчитување на клипот.

R

Им се допаѓа и на купувачите